17. krog - sobota 17.03.2018
Luka Koper II : Logatec     0:3

Finalni BenQuick turnir

IZJEMEN DOSEŽEK STAREJŠIH DEČKOV!

Ekipa starejših dečkov je v nedeljo 15. maja odigrala polfinalni turnir državnega prvenstva v Žužemberku.   Prvo tekmo proti Panviti Pomgrad iz Murske Sobote so odigrali po pričakovanjih in slavili z rezultatom 2:0 (25:21, 25:13).

V drugi tekmi, ki je že odločala o 1. vozovnici v finale, so nam nasproti stali vrstniki iz Žužemberka. Tekma je bila zelo izenačena in živčna.
Za vsako žogo je potekal prava borba, tako da je o zmagovalcu odločal šele 3. niz, v katerem pa so domačini odigrali bolj zbrano ter z manj napakami
in se uvrstili v finale z rezultatom 1:2 (23:25, 25:23, 8:15)
Na zadnji tekmi, ki je odločala o 2. vozovnici v finale, so se pomerili z ekipo iz Braslovč.
Po dokaj gladko dobljenem prvem nizu, je igra v drugem nekoliko padla.
Na krilih naših zelo glasnih navijačev, ki so se zbrali v lepem številu, so v zaključku tekme spreobrnili rezultat,
ter se uvrstili v finale državnega prvenstva z rezultatom 2:0 (25:19, 27:25)

Bravo fantje, Bravo navijači!!!
Finale prihajamo!!!

Finale bo potekalo v nedeljo, 29. maja. Ekipe, ki se bodo borile za naslov državnega prvaka v kategoriji st. dečki so:
BenQuick Volley iz Logatca, SiP Šempeter, Maribor SGD Strdin in Kekooprema Žužemberk.

ČLANI SEZONO ZAKLJUČILI Z ZMAGO

SOBOTA, 23.4.2016

V Športni dvorani Logatec je v soboto potekal zadnji krog 2. DOL v članski kategoriji. Letošnja sezona se je zakjučila kasneje kot običajno, saj se je liga razširila na 12 ekip. Logaška ekipa se je dobro borila tekom celotne sezone in uspešno zaključila sezono. V zadnjem kolu so se pomerili z ekipo GO Volley iz Prvačine.
Fantje so v boj odšili sproščeno in odločeni, da sezono končajo z zmago.
V prvi niz so zakorakali pogumno in tekom celotnega niza držali prednost, tako da uspeh ni bil vprašljiv. Zmagali so z rezultatom 25:20.
V naslednjem nizu pa se je nasprotna ekipa prebudila in pokazala, da niso zamanj uvrščeni tako visoko. A Logatčani se nikakor niso predali in so se borili do konca, kjer pa je žal malce popustila koncentracija ter so izgubili na 26. točki.
V tretjem nizu se je dobra igra tako na eni kot na drugi strani nadaljevala, a tokrat je bila sreča na naši strani in Prvačina je izubila na 26. točki.
Sledil je četrti niz v katerem pa naši fantje niso pokazali dovolj, da bi tekmo zaključili. V tem setu so dobili možnost igre tudi igralci s klopi in se izkazali.
V zadnjem nizu v sezoni pa so fantje na igrišču pustili vso preostalo energijo in v napeti končnici uspeli streti odpor nasprotnikov. Slavili so z rezultatom 16:14 in končnih 3:2.
S to zmago se članska ekipa tudi poslavja od dvoranske odbojke in se seli na mivko.
Fantom iskrene čestitke za vse dosežke v  letošnji sezoni!

Ob tem se zahvaljujemo vsem navijačem in podpornikom za spodbujanje na tribunah in vas vabimo, da se ponovno vrnete na tribune logaške špotrne dvorane v naslednji tekmovalni sezoni!

MALA ODBOJKA DEKLICE SO SE UVRSTILE V POLFINALE!!!

SOBOTA 19.3.2016

V soboto se je v Športni dvorani v Logatcu odvijal drugi krog  FINALNEGA  DELA  turnirja  v Mali odbojki.

Naša dekleta so se v prvi tekmi  pomerile z ekipo Ankaran Hrvatini in jo premagale z 2:1. Drugo tekmo pa so igrale proti ekipi Vital Ljubljana 1. Klub tremi, ki so jo punce imele, saj so bile letos poražene v prvem krogu prav s strani ekipe Vital 1, so se hitro zbrale in z rezultatom 2:1 premagale svoje nasprotnice. Tako so se naša dekleta uvrstile direktno v polfinale, ki bo 7.5.2016.

Ekipi mala odbojka, ki jo letos sestavljajo Asja Šen, Ema Klavžar, Ira Kadunc, Katarina Baretič, Klara Gorjanc, Lara Čar, Nika Korenč. Taja Lapajne,  Tara Zupan in Tia Nagode iskreno čestitamo in držimo pesti za polfinale.

Vsem, ki so prišli  navijat za naše punce, se iskreno zahvaljujemo. Posebna zahvala pa tudi vsem, ki so s svojimi dobrotami pomagali, da je bil turnir poleg sladke zmage,  sladek še s pogostitvijo igralk in obiskovalcev.